پر درآمدترین مشاغل امارات

پر درآمدترین مشاغل امارات


شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

پر درآمدترین مشاغل امارات متحده عربی

آیا با پر درآمدترین مشاغل امارات آشنایی دارید؟ امارات در چند سال اخیر به عنوان یکی از قطب‌های تجاری در منطقه شناخته می‌شود و به لطف توسعه اقتصادی و تجاری همواره به نیروی کار نیازمند است و شما می‌توانید با فعالیت در مشاغل متنوع این کشور که از بازار کار پررونقی برخوردار هستند درآمد‌های بالایی را تجربه کنید.

اما توجه داشته باشید تنها رونق بازار کار در این کشور برای تصمیم به مهاجرت کافی نیست و باید شغلی را انتخاب کنید که نه‌تنها در آن مهارت دارید، بلکه می‌توانید یک تجربه کاری عالی داشته باشید و از نظر منفعت و سود نیز برای شما کافی باشد؛ از این رو در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی لیست مشاغل موردنیاز امارات ۲۰۲۴ بپردازیم.

مشاغل حوزه مهندسی؛ نیاز همیشگی امارات

در قدم اول برای معرفی مشاغل امارات باید به حوزه‌های مهندسی پرتقاضا در این کشور اشاره کنیم که شامل مهندسی مکانیک، مهندسی هوا و فضا، مهندسی نفت، مهندسی الکترونیک و مهندسی شیمی‌ است. شما به عنوان مهندس در این کشور می‌توانید با میزان تجربه‌های مختلف شغل مناسب و دلخواه خود را بیابید.

 با توجه به نیاز امارات می‌توان گفت حتی اگر سابقه کار نداشته باشید، می‌توانید در بین مشاغل امارات در این زمینه شغلی با پتانسیل رشدی بالا بیابید.

مشاغل حوزه مهندسی؛ نیاز همیشگی امارات
پر درآمدترین مشاغل امارات

مشاور حقوقی؛ از بهترین مشاغل حقوقی

از دیگر مشاغل پر درآمد دبی و دیگر شهر‌های امارات باید به مشاور حقوقی اشاره کنیم. اگر به مشاغل مربوط به حوزه حقوق علاقه‌مند هستید، می‌توانید حوزه مشاور حقوقی در امارات را انتخاب کنید. با افزایش سرمایه گذاری‌های تجاری در این کشور شاهد افزایش تقاضا برای مشاغل حوزه وکالت در امارات هستیم.

درواقع بسیاری از مؤسسات حقوقی، شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی برای استخدام مشاوران حقوقی اقدام می‌کنند؛ زیرا فعالیت این افراد شبیه به وکیل است؛ اما هزینه کمتری به دنبال دارد.

توسعه دهنده نرم افزار؛ درآمد‌های قابل توجه

امروزه در امارات نیاز برای متخصصان در حوزه توسعه نرم افزار در بخش‌های رشد فناوری و استارتاپ‌ها دائماً در حال افزایش است. درواقع با پیشرفت زودهنگام امارات و ایجاد شهر اینترنتی دبی فرصت‌های شغلی بسیاری برای توسعه دهندگان نرم افزار پدید آمده و این حوزه جزو پر درآمدترین مشاغل امارات شناخته می‌شود.

بنابراین، اگر در این حوزه فعالیت دارید و تمایل دارید چالش‌های جدیدی را به همراه درآمد‌های بالا تجربه کنید، امارات مقصد مناسبی برای رشد و پیشرفت شما خواهد بود.

توسعه دهنده نرم افزار؛ درآمد‌های قابل توجه
پر درآمدترین مشاغل امارات

متخصص هوش مصنوعی؛ آینده‌دار و جذاب

کشور امارات از سال ۲۰۱۷ استراتژی استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی را آغاز کرده است. به همین دلیل رشته هوش مصنوعی به یکی از مشاغل پرتقاضا که جزو پر درآمدترین مشاغل امارات هستند تبدیل شده است. شهر‌هایی همچون دبی و ابوظبی کانون هوش مصنوعی در امارات محسوب می‌شوند.

در این کشور تمرکز بر توسعه و پذیرش هوش مصنوعی قرار دارد و فرصت‌های بسیاری برای علاقه‌مندان به این حوزه فراهم شده است. به طور کلی استراتژی هوش مصنوعی به استفاده از یادگیری ماشین و کاهش نیاز به نیروی انسانی استوار است که هزینه‌های امارات را تا ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.

متخصص دیجیتال مارکتینگ؛ مشاغلی پرتقاضا

از دیگر انواع شغل مردم امارات باید به زمینه بازاریابی دیجیتالی یا دیجیتال مارکتینگ اشاره کنیم. از آنجایی که کسب و کار‌های بسیاری در امارات به دنبال بهبود بازاریابی دیجیتالی خود در فضای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی هستند، نیاز به این افراد روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند.

این نوع از مشاغل امارات شامل بازاریای رسانه‌های اجتماعی، بهینه سازی موتور‌های جستجو (سئو) و تبلیغات دیجیتال است.

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

روان‌شناس؛ از نیاز‌های اصلی جامعه

در این بخش از معرفی محبوب‌ترین و پر درآمدترین مشاغل امارات باید به حوزه روان‌شناسی اشاره کنیم. امارات متحده عربی از مراکز مختلفی برای فعالیت روان‌شناسان بالینی و مشاوران برخوردار است. از خدماتی که روان‌شناس‌ها در امارات می‌توانند به مراجعین ارائه دهند باید به مشاوره کودک و بزرگسال و زوج درمانی اشاره کنیم.

کادر بهداشت و درمان؛ فرصت‌های شغلی بسیار

از دیگر مشاغل امارات و شغل‌های پر درآمد در دبی باید به مشاغل حوزه پزشکی اشاره کنیم که خوشبختانه در امارات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و شما با کسب مهارت در این حوزه می‌توانید در مراکز درمانی بسیاری در این کشور مشغول به کار شوید.

امارات از بیش از ۱۸۰ مراکز پزشکی و درمانی مختلف برخوردار است و به طور کلی صنعت مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در امارات به یکی از صنایع مدرن و دائماً در حال پیشرفت این کشور تبدیل شده است.

کادر بهداشت و درمان؛ فرصت‌های شغلی بسیار
پر درآمدترین مشاغل امارات

معلمی‌؛ شغلی شریف و محترم

از دیگر مشاغل ایرانی ‌ها در دبی باید به دبیری و معلمی‌ بپردازیم. امارات به ویژه دبی محیط بسیاری عالی برای معلمان دلسوز و بامهارت است. درواقع تقاضای معلم در مدارس بین‌المللی امارات بسیار بالا بوده و این موضوع فرصت‌های ایده‌آلی را برای رشد در زمینه‌های مختلف در اختیارتان قرار می‌دهد.

برخی از این مدارس به ۲ الی ۳ سال تجربه نیازمند بوده و برخی حتی بدون داشتن سابقه کار نیز شما را پذیرش خواهند کرد. از مهم‌ترین فرصت‌های تدریس در مدارس کشور امارات متحده عربی باید به زبان انگلیسی و زبان عربی اشاره کرد.

مربی شخصی و حرفه‌ای؛ محبوب ورزشکاران

در این بخش از بررسی مشاغل امارت لازم است شما را با یکی از جذاب‌ترین پر درآمدترین مشاغل امارات آشنا کنیم که چیزی نیست جز مربی حرفه‌ای! تغییر خواسته‌ها در سبک زندگی مدرن و افزایش توجه به ظاهر و اندام ورزشکاری نیاز به حضور مربی ورزشی را در این کشور بسیار افزایش داده است.

درواقع بسیاری افراد به دنبال مربیان بامهارتی هستند که بتوانند به کمک آن‌ها نقاط ضعف و قوت خود را شناخته و برای بهتر شدن تلاش کنند؛ بنابراین اگر استعداد مربیگری دارید، این سبک از مشاغل امارات به ویژه در دبی گزینه مناسبی برای شما است.

مربی شخصی و حرفه‌ای؛ محبوب ورزشکاران
پر درآمدترین مشاغل امارات

مترجمی‌؛ یک نیاز قابل توجه

امارات به دلیل حضور درصد بالایی از مهاجران، کشوری چند ملیتی است و از این رو مترجمان از نقش مهمی‌ در این کشور برخوردار هستند. به طور کلی در امارات تقاضا برای مترجمانی که بتوانند زبان عربی را به سایر زبان‌ها همچون انگلیسی ترجمه نمایند بسیار افزایش یافته است.

اگر رشته تحصیلی شما مترجمی‌ زبان است، باید بگوییم بسیاری از شرکت‌های اماراتی به مترجمانی نیاز دارند که به آن‌ها در تهیه پیش نویس قرارداد و سایر امور کمک کند؛ بنابراین اصلاً این نوع از مشاغل امارات را از دست ندهید.

اگر از تسلط خوبی بر زبان انگلیسی برخوردار هستید و به خوبی انگلیسی می‌نویسید یا صحبت می‌کنید، امارات کشوری است که شما در آن با فعالیت در حوزه مترجمی‌ زبان می‌توانید به درآمد‌های بالایی برسید.

مدیر هتل و متخصص گردشگری؛ از مهم‌ترین شغل‌های امارات

از دیگر انواع مشاغل امارات باید به حوزه گردشگری اشاره کنیم. اگر در صنایع مرتبط با گردشگری مانند راهنمای تور و مدیریت هتل و رستوران تجربه دارید، امارات می‌تواند مقصد ایده‌آلی برای شما باشد. این کشور یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان به شمار می‌آید و هرساله پذیرای میلیون‌ها توریست‌ها است.

به همین علت در این کشور تقاضا در مشاغل حوزه گردشگری بالا بوده و فرصت‌های شغلی در این زمینه بسیار متنوع و جذاب هستند.

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

تحلیلگر امنیت سایبری؛ حوز‌ه‌ای مهم و تخصصی

تحلیلگر امنیت سایبری از دیگر مشاغل امارات است که در حال حاضر با افزایش استفاده از اینترنت و فناوری‌های مختلف تقاضا برای جذب آن در امارات بسیار افزایش یافته است. این امر در این کشور و سایر نقاط دنیا که بیشتر فعالیت‌های افراد به صورت آنلاین است اهمیت بسیاری دارد.

اگر در این نوع از مشاغل امارات فعالیت دارید، شرکت‌های بسیاری در امارات وجود دارند که به دنبال استخدام افراد ماهری هستند که بتوانند از داده‌ها و سیستم‌های آن‌ها در برابر تهدیدات سایبری محافظت کند؛ بنابراین شما می‌توانید به راحتی شرکت مناسب برای خودتان را یافته و با درآمد بالا آغاز به کار کنید.

متخصص توسعه کسب‌وکار؛ نیاز ویژه کسب‌وکار‌ها

کشور امارات به عنوان مرکز تجارت در خاورمیانه میزبان سازمان‌های متنوعی است که به راهنمایی افراد متخصص در زمینه توسعه کسب و کار نیاز دارند. این متخصصان به کسب و کار‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنند اهداف کلیدی خود را شناسایی کرده و بررسی‌های خود را برای دستیابی به این اهداف افزایش دهند.

اگر در این زمینه مهارت و تخصص دارید، می‌توانید به عنوان متخصص کسب و کار، مدیر، همکار یا نقش‌های مقابل در امارات فعالیت کنید. لازم به ذکر است افراد متخصص در این نوع از مشاغل امارات هیچ دغدغه‌ای برای کار در امارات نخواهند داشت.

متخصص توسعه کسب‌وکار؛ نیاز ویژه کسب‌وکار‌ها
پر درآمدترین مشاغل امارات

طراحان رابط کاربری؛ تخصصی کاربردی

در کشور امارات به طور کلی تقاضا برای طراح رابط کاربری وجود دارد و حتی اگر تجربه زیادی در این حوزه از مشاغل امارات نداشته باشید، می‌توانید از فرصت‌های شغلی بسیاری بهره‌مند شوید. به عنوان یک طراح رابط کاربری شما باید طرح‌های بصری جذابی را برای وب سایت‌ها و نرم افزار‌ها ارائه دهید که لازمه آن خلاقیت و مهارت فنی بالا است.

کارشناس منابع انسانی؛ مؤثر در موفقیت سازمان‌‌ها

در این بخش از معرفی پرطرف‌دارترین مشاغل امارات باید به بررسی عنوان شغلی کارشناس منابع انسانی بپردازیم. این افراد متخصص از نقش مهمی‌ در موفقیت سازمان‌های مختلف برخوردار هستند و امارات نیز این نیاز را به خوبی می‌شناسد.

به همین علت در این کشور از استارتاپ‌های کوچک گرفته تا سازمان‌هایی که می‌خواهند در طولانی مدت پیشرفت کنند، به یک کارشناس منابع انسانی مجرب نیاز دارند. این کارشناسان وظیفه نظارت و کنترل بر طیف وسیعی از عملکرد‌های سازمان همچون جذب و استخدام و آموزش و توسعه کارمندان را بر عهده دارند.

اگر در این زمینه دارای تخصص و مهارت هستید، می‌توانید در کشور امارات فرصت‌های شغلی مناسب برای خود را پیدا کنید.

کارشناس منابع انسانی؛ مؤثر در موفقیت سازمان‌‌ها
پر درآمدترین مشاغل امارات

حسابداری و امور مالی؛ پر درآمدترین مشاغل امارات

بسیاری از شرکت‌ها در دبی و امارات به سرعت در حال پیشرفت و ترقی هستند و از این جهت به دنبال فرایند‌های مالی ساده هستند تا به اهداف خود برسند. در این میان حسابداری و امور مالی از بهترین مشاغل امارات به شمار می‌آیند که چه شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و چه استارتاپ‌ها به این متخصصان نیاز دارند.

حسابدار مدیریتی، مدیر ارشد مالی، تحلیلگر مالی، مدیر خزانه داری و رئیس حسابرسی داخلی از مشاغل مرتبط با این رشته هستند.

درآمد مشاغل امارات

درآمد از اصلی‌ترین موضوعاتی است که افراد جویای کار در بین پر درآمدترین مشاغل امارات به آن توجه دارند و شناخت محدوده درآمد شغل موردنظر می‌تواند به انتخاب مطمئن‌تر آن کمک بسیاری کند. از این رو در جدول زیر به معرفی درآمد پر درآمدترین مشاغل امارات می‌پردازیم.

عنوان شغل درآمد ما‌هانه
مهندس ۵۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ درهم یا بیشتر
متخصص هوش مصنوعی ۱۹۷۰۰ الی ۱۷۰۰۰ درهم
متخصص دیجیتال مارکتینگ ۸۰۰۰ الی ۱۷۰۰۰ درهم
مربی شخصی و حرفه‌ای ۱۱۰۰۰ الی ۲۷۵۰۰ درهم
روان‌شناس ۱۸۰۰۰ الی ۲۷۶۰۰ درهم
پرستار ۹۰۰۰ الی ۲۶۰۰۰ درهم
پزشک عمومی‌ ۱۶۸۰۰ الی ۷۰۰۰۰ درهم یا بیشتر
پشتیبان مراقبت‌های ویژه شروع از ۳۱۲۵ درهم
معلم ۹۰۰۰ الی ۱۵۰۰۰ درهم
مترجم ۴۰۰۰ الی ۲۷۰۰۰ درهم
معاون اداری ۵۸۰۰ الی ۱۶۰۰۰ درهم
مدیر هتلداری و متخصص گردشگری ۱۱۰۰۰ الی ۳۴۰۰۰ درهم
مشاور حقوقی ۱۹۶۰۰ الی ۲۸۰۰۰ درهم
تحلیلگر امنیت سایبری ۱۴۰۰۰ الی ۲۹۰۰۰ درهم یا بیشتر
توسعه دهنده نرم افزار ۶۰۰۰ الی ۱۰۵۰۰ درهم
طراح رابط کاربری ۶۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ درهم یا بیشتر
متخصص توسعه کسب و کار ۱۰۰۰۰ الی ۲۰۰۰۰ درهم یا بیشتر
کارشناس منابع انسانی ۸۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ درهم
حسابداری و امور مالی ۵۵۰۰۰ الی ۹۰۰۰۰ درهم

مندوبی گروپ؛ گزینه‌ای مطمئن برای مهاجرت به امارات

حال که با مشاغل موردنیاز دبی و دیگر شهر‌های امارات آشنا شده‌اید، ممکن است بپرسید چگونه می‌توان به برای کار به امارات مهاجرت کرد؟ در این باره باید بگوییم شما می‌توانید صفر تا صد کار را به کارشناسان مهاجرتی تیم مندوبی گروپ سپرده و در پر درآمدترین مشاغل امارات در صورت داشتن شرایط، مشغول به کار شوید.

درواقع اشتغال در امارات با وجود تیم مندوبی دیگر دور از ذهن نبوده و تیم تخصصی ما پاسخگوی سؤالات شما بوده و بهترین پیشنهادات را برای دریافت نتیجه بهتر به شما ارائه خواهد داد. شما می‌توانید از دیگر خدمات تیم ما در زمینه ثبت شرکت، خرید ملک، اخذ ویزای دبی، افتتاح حساب، پاسپورت دومینیکا و غیره نیز بهره‌مند شوید.

چیزی که مندوبی گروپ را از سایر شرکت‌های مهاجرتی متمایز می‌کند با افتخار داشتن سابقه درخشان بیش از ۱۵ سال، مشاوره رایگان برای ۱۵ دقیقه از اولین جلسه مشاوره و وجود بیش از ۵۰۰ پرونده موفق مهاجرتی در رزومه این مجموعه است.

کلام پایانی

آیا شما هم قصد مهاجرت کاری به امارات را دارید؟ امروزه رونق اقتصادی و وجود مشاغل مختلف با درآمد‌های بالا منجر شده است مهاجران از ایران و جهان، امارات را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنند. در این کشور نیاز به برخی مشاغل بیشتر احساس شده و افراد در این حوزه‌‌ها می‌توانند امنیت شغلی و درآمد‌های خوبی داشته باشند.

به همین دلیل ما در این مطلب به معرفی پر درآمدترین مشاغل امارات و امارات پرداختیم تا با شناخت بیشتر در این زمینه اقدام کرده و با فعالیت در مشاغل امارات به زندگی ایده‌آل خود دست پیدا کنید.

سؤالات متداول

۱. بهترین شغل برای خانم ‌ها در دبی چیست؟

متخصص مراقبت‌های پوستی، متخصص تغذیه، خدمات آرایشگری، معلمی‌، مهماندار هواپیما و…

۲. متوسط درآمد در امارات چقدر است؟

میانگین درآمد سالانه مشاغل امارات در سال 2024 حدود ۲۵۸۰۰۰ درهم تخمین زده شده است.

۳. بهترین شغل‌ برای ایرانی‌‌ها در امارات چیست؟

کار در هتل، شرکت خدمات نظافتی، سالن زیبایی، مشاور املاک، گردشگری و…

 

خدمات اصلی مندوبی گروپ
ثبت شرکت در دبی
مهاجرت به دبی 
اخذ اقامت امارات
اخذ اقامت دبی
خرید ملک در دبی
کاریابی در امارات
سرمایه گذاری در امارات
ثبت شرکت در امارات 
 ویزا برای کار در امارات 
ویزای امارات

 

سایر مقالات:

اجاره ملک در دبی در 5 مرحله ساده با مندوبی گروپ
آشنایی با ورزش امارات + معرفی 13مورد از ورزش‌های مدرن و سنتی
سوغاتی از دبی چی بخریم؟ معرفی 18سوغاتی جذاب دبی+بازارهای دبی

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *