کار در امارات

کار در امارات


شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

صفر تا صد شرایط و قوانین کار در امارات

آیا پیدا کردن کار در امارات سخت است؟ با چه مشاغلی می‌توان به امارات مهاجرت کرد؟ دستمزد کار در امارات چقدر است؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سؤالات هستید، باید بدانید امارات به دلیل پیشرفت‌های قابل توجه در چند سال اخیر به کشوری با موقعیت‌های شغلی فراوان و رونق اقتصادی تبدیل شده است.

از این رو افرادی که در حوزه‌های مختلف از مهارت و تخصص کافی برخوردار هستند، می‌توانند از طریق مهاجرت کاری به امارات درآمد و حقوق بالایی را تجربه کرده و از امکانات رفاهی و زندگی ایده‌آل در این کشور لذت ببرند. در ادامه همراه ما باشید تا سری به بازار کار در دبی زده و به شما بگوییم شرایط کار در امارات متحده عربی چگونه است.

مزایای کار در امارات

آیا تابه‌حال برایتان این سؤال پیش آمده که چرا در چند سال اخیر تا این حد کار در امارات متحده عربی طرفدار پیدا کرده است؟ یا اینکه این کشور چه امکاناتی برای مهاجرانی فراهم کرده که مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است؟

در این باره باید بگوییم مزایای کار در امارات آن‌قدر عالی و وسوسه‌انگیز هستند که هر کسی را که به دنبال درآمد و شرایط مناسب برای کار است، به این کشور می‌کشانند. در ادامه به بررسی مزایای کار در امارات خواهیم پرداخت.

سیستم کاری بدون مالیات

از مهم‌ترین مزایای کار در امارات متحده باید به سیستم کاری فاقد مالیات اشاره کنیم. این موضوع به نیرو‌های کار این امکان را می‌دهد تا مبلغ قابل توجهی از درآمد خود را حفظ کنند. این یک مزیت بسیار بزرگ برای کسانی است که قصد کار در خارج کشور را دارند و می‌خواهند با چند سال کار کردن پس انداز و سرمایه قابل توجهی داشته باشند.

سیستم کاری بدون مالیات
کار در امارات

 

پیشرفت شغلی و درآمد بالا

از دیگر مزایای قابل توجه استخدامی در دبی و کار در کشور امارات باید به کسب حقوق بالا و فرصت‌های عالی برای پیشرفت شغلی اشاره کنیم. جالب است بدانید این کشور به دلیل حقوق بالا، تعطیلات با حقوق، بیمه و دیگر موارد شهرت یافته است و همه این‌ها باعث می‌شود امارات بستر مناسبی برای رشد حرفه‌ای و پیشرفت شخصی افراد باشد.

محیط کاری امن

در این بخش لازم است به این موضوع اشاره کنیم که محیط کار و اشتغال در امارات امن و مطمئن است. مردم این کشور صبور و مهمان‌نواز هستند و افراد با هر طبقه اجتماعی می‌توانند در امارات احساس امنیت و آرامش داشته باشند. علاوه بر این امارت قوانین سخت‌گیرانه‌ای در زمینه آزار و اذیت و تبعیض علیه نیرو‌های کار دارد.

تمامی‌ این موارد باعث می‌شود شما با کار در این کشور احساس رضایت و امنیت داشته و بدون نگرانی درمورد رفتار ناعادلانه به کار و زندگی بپردازید.

امکانات مدرن و زیرساخت‌های پیشرفته

شما می‌توانید با کار در امارات زندگی مدرن و رو به پیشرفت را تجربه کنید و از امکانات بهداشتی و مؤسسات آموزش عالی در سطح جهانی بهره‌مند شوید. این عوامل کمک می‌کنند مهاجران در این کشور زندگی باکیفیت و رضایت‌بخشی داشته باشند و در جهت پیشبرد اهداف آینده خود قدم بردارند.

همچنین امارات به‌ویژه شهر دبی از جاذبه‌های دیدنی و تفریحی و مراکز خرید بسیاری برخوردار بوده و همواره برای سرگرم کردن مهاجران حرفی برای گفتن دارد.

امکانات مدرن و زیرساخت‌های پیشرفته
کار در امارات

 

رشد شخصی و فرهنگی

کار در امارات فرصت‌های بسیاری برای رشد شخصی و فرهنگی شما فراهم می‌کند. درواقع زندگی در یک کشور خارجی دیدگاه شخص را نسبت به باور‌ها، فرهنگ‌ها، سبک زندگی و دیگر موارد تغییر داده و دید جدیدی به زندگی ایجاد می‌کند.

همچنین در این کشور می‌توانید با فرهنگ‌ها و مردم مختلف از سراسر دنیا آشنا شده و تجربه‌های جدید کسب کنید.

انواع ویزای کار در امارات

اگر در جستجوی کار در امارات هستید، در اولین قدم باید برای ویزای کاری اقدام کنید. به طور کلی ویزای کاری این کشور برای دریافت اقامت و زندگی در امارات متحده عربی به دو دسته ویزای جاب آفر و ویزای جاب سیکر تقسیم می‌شود.

همچنین لازم به ذکر است امارات از قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای مهاجرت کاری برخوردار است و در این زمینه لازم است از مشاور مجرب کمک بگیرید. با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه به بررسی تک‌تک ویزا‌های کاری امارات خواهیم پرداخت.

انواع ویزای کار در امارات
کار در امارات

 

ویزای کاری جاب آفر (پیشنهاد شغلی)

ویزای جاب آفر (Job Offer) از انواع ویزای کار در امارات متحده عربی است که برای دریافت آن باید شرایط خاصی داشته باشید. شخصی که قصد دارد از این طریق برای کار به امارات مهاجرت کند، باید یک کارفرما که برای جذب نیروی کار اعلام نیاز کرده است را پیدا کند.

در این مرحله شما می‌توانید از مؤسسه کاریابی در امارات یا سایت‌های کاریابی معتبر این کشور کمک گرفته و با تشکیل پروفایل مخصوص رزومه خود را برای کارفرما ارسال کنید. کارفرما شرایط، مدارک و مهارت‌های شما را بررسی کرده و اگر مورد تأیید باشند، برای شما یک پیشنهاد شغلی ارسال می‌کند.

هنگامی‌ که شما این پیشنهاد را دریافت کردید، می‌توانید برای دریافت ویزای جاب آفر اقدام کنید. بعد از اخذ این ویزا می‌توانید به امارات مهاجرت کرده و در آن جا مشغول به کار شوید. در این حالت کارفرما باید به اداره کار امارات مراجعه کرده و ثابت کند برای اهداف شغلی خود به استخدام نیرو‌های خارجی نیاز دارد.

ویزای جاب سیکر (جستجوی کار)

درمورد ویزای جاب سیکر (Job Seeker) باید بگوییم متأسفانه این ویزا برای ایرانیان صادر نمی‌شود. با اخذ این ویزا فرد متقاضی می‌تواند بعد از حضور در امارات به مؤسسات کاریابی مراجعه کرده و به دنبال شغل بگردد. علاوه بر این باید در این مدت (۶ ماه الی یک ‌سال) شغل مرتبط با تخصص خود را پیدا کند.

در این حالت امکان تبدیل ویزای جاب سیکر به ویزای کاری وجود دارد و شرایط مهاجرت کاری به امارات از این طریق آسان‌تر است. در حال حاضر این ویزا برای ایرانیان قابل استفاده نیست و شما باید از طریق ویزای جاب آفر برای کار در این کشور اقدام کنید.

همچنین باید بدانید بنا به مدت زمان قرارداد شما با کارفرما، مدت زمان ویزای کاری‌ مشخص می‌شود. معمولاً ایرانی‌ها می‌توانند با استفاده از ویزای توریستی به امارات مهاجرت کرده و در مدت زمان اقامت خود به دنبال کار بگردند.

البته تنها با داشتن این ویزا مجاز به کار و استخدام شدن در مشاغل امارات نیستید و باید بعد از دریافت مجوز کار، به طور رسمی‌ فعالیت خود را شروع کنید.

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

ویزای طلایی امارات

ویزای طلایی یا گلدن ویزای امارات از محبوب‌ترین انواع ویزا‌های امارات در سال‌های اخیر به شمار می‌آید که به دلیل بلند مدت بودن شرایط مناسبی برای اقامت فراهم می‌کند؛ اما باید بدانید این ویزا تنها به سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشجویان و دانش‌آموزان برجسته و استعدادهای تخصصی و محققان علمی‌ داده می‌شود.

این ویزا برای ۵ یا ۱۰ سال صادر شده و در صورت احراز شرایط به صورت خودکار تمدید می‌شود. همچنین افرادی که موفق به دریافت این ویزا شده‌اند می‌توانند برای همسر و فرزندان خود نیز اقامت دریافت کنند. برای سرمایه گذاری و دریافت ویزای طلایی امارات به حداقل ۱۰ میلیون درهم تمکن مالی نیاز است.

ویزای طلایی امارات
کار در امارات

 

هزینه ویزای کار در امارات

حال که با انواع ویزا‌های کار امارات آشنا شده‌اید، لازم دیدیم اطلاعاتی در زمینه هزینه ویزای کار در امارات در اختیار شما قرار دهیم. انواع ویزای امارات برای مدت زمان‌ مختلفی صادر می‌شوند و هزینه‌های متفاوتی دارند. شما می‌توانید در جدول زیر با هزینه حدودی انواع ویزا برای کار در کشور امارات آشنا شوید.

نوع ویزا تعداد دفعات ورود به امارات هزینه ویزا
ویزای ۱۴ روزه یک بار ۱۸۹ دلار
ویزای ۱۴ روزه چند بار ۳۹۰ دلار
ویزای ۳۰ روزه یک بار ۱۹۹ دلار
ویزای ۳۰ روزه چند بار ۴۴۵ دلار
ویزای ۶۰ روزه یک بار ۴۶۵ دلار
ویزای ۶۰ روزه چند بار ۷۴۹ دلار
ویزای ۹۰ روزه یک بار ۵۴۰ دلار
ویزای ۹۰ روزه چند بار ۹۴۰ دلار
ویزای ۹۰ روزه جاب سیکر یک بار ۳۴۹ دلار
ویزای کار از راه دور یا کار مجازی ۲۸۷ دلار
ویزای سرمایه گذاری (۵ساله) نامحدود ۵ میلیون درهم
ویزای سرمایه گذاری (۱۰ساله) نامحدود ۱۰ میلیون درهم

شرایط و مدارک لازم برای کار در امارات

متقاضیان کار در کشور امارات به غیر از ویزای کاری به مدارک دیگری نیز برای سفر به این کشور و کار در آن نیاز دارند. تکمیل بودن این مدارک تاثیر بسیاری بر اشتغال شما در امارات خواهد داشت.

مدارکی که برای کار در امارات به آن‌ها نیاز دارید به شرح زیر هستند:

 • پاسپورت: پاسپورت شما باید از اعتبار حداقل ۶ ماهه بعد از تاریخ ورود به امارات برخوردار باشد.
 • گواهی پزشکی: به منظور اطمینان از عدم ابتلا به بیماری‌هایی نظیر اچ آی وی (HIV)، هپاتیت و سل لازم است معاینات پزشکی انجام داده و گواهی معتبر ارائه کنید.
 • نامه پیشنهاد شغلی: این نامه توسط کارفرمای اماراتی صادر شده و باید عنوان شغلی، ساعات کار، حقوق و مدت قرارداد در آن ذکر شده باشند.
 • ترجمه مدرک تحصیلی: بهتر است مدرک تحصیلی شما با شغل موردنظر تناسب داشته باشد.
 • گواهی نامه ترخیص پلیس (گواهی عدم سوپیشینه): این گواهی ثابت می‌کند شما سابقه کیفری نداشته و ممنوع الخروج نیستید.
 • ویزای اقامت: این ویزا توسط دولت امارات صادر شده و به شما اجازه می‌دهد برای مدت طولانی‌تری در این کشور زندگی و کار کنید. شما باید بعد از ورود به خاک امارات و دریافت مجوز کار رسمی،‌ ویزای اقامت دریافت کنید.
 • کارت شغل یا مجوز کار: این کارت توسط وزارت کار امارات به شما اعطا شده و نشان می‌دهد شما یک نیروی کار قانونی هستید. کارفرما باید برای دریافت این کارت اقدام کند.
 • حساب بانکی: شما به منظور دریافت حقوق و انجام معاملات مالی در امارات، به یک حساب بانکی در امارات نیاز دارید. برای افتتاح این حساب باید ویزای اقامت و پاسپورت خود را ارائه دهید.
 • ارائه سابقه کاری
 • تکمیل فرم‌های مربوط به سفارت
 • بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه تمکن مالی

از دیگر شرایط کار در امارات باید به محدودیت سنی حداقل ۱۸ سال اشاره کنیم؛ البته امارات چندان سخت‌گیری در زمینه سن افراد جویای کار ندارد و این موضوع بیشتر به نظر کارفرما بستگی دارد و ممکن است در مشاغلی خاص محدوده سنی مشخصی تعیین شده باشد.

حال ممکن است این سؤال برایتان پیش بیاید که آیا برای کار در امارات به مدرک زبان نیاز داریم؟ در این باره باید بگوییم زبان رسمی‌ کشور امارات متحده زبان عربی است و معمولاً برای مهاجرت ایرانیان به این کشور نیازی به مدرک زبان نیست.

اما به طور کلی داشتن مهارت‌های زبان عربی و تسلط به آن می‌تواند در روند ارتباط با کارفرما بسیار مؤثر باشد؛ البته از شرایط اقامت کادر درمات در دبی این است که پزشکان و کادر درمان باید به زبان انگلیسی تا حدودی تسلط داشته و مدرک زبان با نمره آیلتس حداقل ۵/۵ داشته باشند.

شرایط و مدارک لازم برای کار در امارات
کار در امارات

 

سؤالات متداول

۱. هزینه ویزای کار دبی برای ایرانیان چقدر است؟

هزینه ویزاهای امارات بر اساس مدت زمان اعتبار آن‌ها متفاوت بوده و از ۱۸۹ دلار شروع می‌شود.

۲. مدت اعتبار ویزای جستجوی کار در امارات چقدر است؟

این ویزا برای ۶ ماه الی یک سال معتبر است.

۳. آیا بدون مدرک زبان می‌توان در امارات کار کرد؟

عموماً برای مهاجرت کاری متقاضیان ایرانی به امارات نیازی به مدرک زبان نیست.

 

مشاغل موردنیاز در امارات

هر ساله دولت امارات لیستی مبنی بر مشاغل موردنیاز خود منتشر می‌کند که افراد جویای کار با مطالعه آن می‌توانند به این موضوع پی ببرند که چه مشاغلی در امارات از بازار کار خوبی برخوردار هستند؛ از این رو طبق آخرین به‌روزرسانی سال ۲۰۲۳ در ادامه مطلب به معرفی مشاغل پرتقاضا در امارات خواهیم پرداخت.

کار برنامه نویسی در امارات

وضعیت کار در امارات برای برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان وب بسیار مناسب و پول‌ساز است. درواقع با توجه به افزایش استارتاپ‌های آنلاین، نیاز به متخصصان حوزه توسعه نرم‌افزار و برنامه نویسی بسیار افزایش پیدا کرده است. جالب است بدانید اغلب شرکت‌های اماراتی مایل هستند به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار حقوق بیشتری بدهند.

بنابراین، اگر در حوزه برنامه نویسی و مشاغل مربوط به آن از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستید، امارات گزینه مناسبی برای پیشرفت و دستیابی به فرصت‌های شغلی ویژه برایتان خواهد بود! در جدول زیر می‌توانید لیست دقیق مشاغل و متوسط درآمد توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و برنامه نویسی در امارات را مشاهده کنید.

برنامه نویس حرفه‌ای با ۵ الی ۹ سال سابقه ۱۰۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ درهم
برنامه نویس Expert با بیش از ۱۰ سال سابقه بالای ۱۲۰۰۰ درهم
برنامه نویس سنیور با ۱ الی ۴ سال سابقه ۷۵۰۰ الی ۱۰۰۰۰ درهم
برنامه نویس جونیور با ۰ الی ۱ سال سابقه ۶۰۰۰ الی ۷۵۰۰ درهم
کار برنامه نویسی در امارات
کار در امارات

مشاغل پزشکی و کادر درمان در امارات

مشاغل پزشکی همواره در لیست شغل‌های موردنیاز در امارات و دبی قرار دارند و تقاضا برای جذب کادر درمان از سال ۲۰۲۰ تاکنون افزایش یافته است. تأمین سلامت مردم و ارائه بهترین خدمات پزشکی در اولویت مسئولان کشور امارات قرار داشته و از این رو این کشور از پرستاران، پزشکان و سایر کادر درمان دعوت به کار می‌کند.

همچنین امارات کشوری پیشرفته در خاورمیانه است و برای ادامه این مسیر سخت موفقیت و ترقی به مراقبت‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان و مهاجران خود نیاز دارد که این موضوع در چند سال اخیر زمینه‌ساز مهاجرت بسیاری از پزشکان و پرستاران به این کشور شده است.

درمورد میانگین دستمزد کار در امارات برای مشاغل حوزه پزشکی باید بگوییم حدوداً بین ۸۴۰۰ الی ۷۰۰۰۰ درهم است. کار پرستاری در امارات و کار مامایی در امارات از نیاز‌های اصلی حوزه پزشکی امارات هستند و افراد دارای مدرک معتبر و مهارت‌ کافی می‌توانند در امارات مشغول به کار شده و از حقوق و مزایای قابل توجهی بهره‌مند شوند.

در ادامه می‌توانید لیست پرتقاضاترین شغل‌های پزشکی در امارات را مشاهده کنید.

دندانپزشک متخصص خون شناسی – هماتولوژی
متخصص قلب و عروق پزشک اطفال
تکنسین آزمایشگاه تکنسین داروسازی
پرستار (دارای پروانه پرستاری) جراح ارتوپد
ماما (دارای پروانه مامایی) متخصص چشم پزشک
تکنسین و دستیار ماما شنوایی سنجی
جراح پلاستیک و زیبایی تکنسین بیهوشی
روان‌شناس بالینی متخصص زنان و زایمان
متخصص داخلی داروساز
متخصص کلیه و مجاری ادراری جراح قلب
بینایی‌سنجی متخصص پوست
جراح عمومی‌ کمک پرستار
متخصص ارتودنسی پزشک عمومی‌ (پزشک خانواده)
مراقبت‌های ویژه متخصص روماتولوژی
دندانپزشک ترمیمی جراح فک و دندان

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

کار مهندسی در امارات

از دیگر مشاغل پرتقاضا و پول‌ساز در امارات باید به مشاغل حوزه مهندسی اشاره کنیم. با توجه به اینکه امارات در حوزه نفت، ساخت و ساز و توسعه شهری روزبه‌روز در حال پیشرفت است به متخصصان حوزه مهندسی نیاز فراوانی دارد؛ البته اولویت با مهندسان شیمی‌ و مهندسان نفت است.

لازم به ذکر است میزان حقوق دریافتی افراد با کار در شرکت نفت امارات بسیار بالا است و کارکنان این شرکت‌ها می‌توانند زندگی راحت و بی‌دغدغه‌ای در امارات تجربه کنند. به منظور آشنایی با حقوق کار در امارات در این زمینه می‌توانید از جدول زیر استفاده کنید.

برای کار در حوزه مهندسی لازم است تا بهترین شهرهای امارات برای کار در این حیطه را پیدا کنید تا شغلی متناسب با شرایط و میزان دستمزد مورد انتظار خود را پیدا کنید.

مهندسی شیمی‌ ۱۹۹۰۰ درهم
مهندسی نفت ۲۰۰۰۰ درهم
مهندسی برق ۱۰۰۰۰ درهم
مهندسی هوا فضا ۲۸۳۰۰ درهم
مهندسی مکانیک حرفه‌ای ۱۹۳۰۰ درهم
کار مهندسی در امارات
کار در امارات

روزنامه نگاری در امارات

اگر نویسنده خبری یا ویراستار هستید و به دنبال کار در امارات با حقوق بالا می‌گردید، ما یک خبر خوب برایتان داریم! مجلات معروف شهر‌های امارات از نویسندگان و ویراستاران مجرب استقبال کرده و فرصت‌های شغلی بسیاری در اختیار این افراد قرار می‌دهند.

این مجلات معمولاً در فضای آنلاین فعالیت دارند؛ زیرا امروز بیشتر افراد تمایل دارند جدیدترین اخبار روز دنیا را در نسخه‌های دیجیتالی و در فضای آنلاین مطالعه کنند. متوسط حقوق ما‌هانه و لیست سمت‌های شغلی در حوزه روزنامه نگاری امارات را می‌توانید در این جدول مشاهده کنید:

روزنامه نگار حرفه‌ای ۱۸۳۰۰ الی ۲۴۱۰۰ درهم
روزنامه نگار تازه کار با ۰ الی ۲ سال سابقه ۱۱۰۰۰ الی ۱۲۹۰۰ درهم
روزنامه نگار ارشد با ۲ الی ۵ سال سابقه ۱۲۹۹ الی ۱۸۳۰۰ درهم
سردبیر کم تجربه با ۰ الی ۲ سال سابقه ۷۰۰۰ الی ۸۸۰۰ درهم
سردبیر ارشد با ۲ الی ۵ سال سابقه ۸۸۰۰ الی ۱۱۷۰۰ درهم
سردبیر حرفه‌ای با ۵ الی ۱۰ سال سابقه ۱۱۷۰۰ الی ۱۷۴۰۰ درهم

مشاغل فروش در امارات

از آنجایی که حفظ و دوام مشاغل به توسعه و به‌روزرسانی مستمر برنامه‌های کاری نیاز دارد، بازار کار کشور امارات شاهد تقاضای گسترده افراد حرفه‌ای در زمینه تجارت و فروش است. اگر در زمینه توسعه و مدیریت فروش کسب‌وکار تجربه دارید، می‌توانید امیدوار باشید در یکی از مجموعه‌های بزرگ امارات مشغول به کار شوید.

در ادامه لیست شغل‌های موردنیاز در امارات در حوزه توسعه تجارت و فروش را به همراه درآمد ما‌هانه آن‌ها ارائه خواهیم کرد:

همیار توسعه تجارت با ۰ الی ۴ سال سابقه ۹۵۰۰ درهم
همیار ارشد توسعه تجارت با بیش از ۸ سال سابقه ۱۶۰۰۰ درهم
نماینده فروش ۳۲۷۵ درهم
مدیر توسعه تجارت ۸۰۰۰ الی ۲۲۵۰۰ درهم
کارشناس تجارت الکترونیک ۳۳۰۰ درهم
مدیر فروش ۶۴۶۷ درهم
مدیر ارشد تجارت الکترونیک با ۲ الی ۵ سال سابقه ۱۲۳۰۰ الی ۱۶۵۰۰ درهم
مدیر تجارت الکترونیک حرفه‌ای با ۵ الی ۱۰ سال سابقه ۱۶۵۰۰ الی ۲۴۳۰۰ درهم

مشاغل بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در امارات

از دیگر مشاغل پرتقاضا در امارات باید به بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ اشاره کنیم. امروره در کشور امارات شرکت‌ها و مجموعه‌های آنلاین بسیاری در حال راه اندازی هستند که برای معرفی خود به مخاطبان و ورود به بازار‌های جهانی به متخصصان و کارشناسان بازاریابی و فروش نیاز دارند.

از آنجایی که بازاریابی اصولی رمز موفقیت هر کسب‌وکاری است، کسب و کار‌های اماراتی از افراد باتجربه و مجرب در این زمینه بسیار استقبال می‌کنند. لیست مشاغل حوزه بازاریابی و درآمد ماهیانه آن‌ها در امارات به شرح زیر است:

مدیر فروش و بازاریابی ۱۵۰۰۰ درهم
متخصص بازاریابی کم تجربه و ارشد با ۰ الی ۴ سال سابقه ۹۰۰ الی ۳۰۰۰ درهم
متخصص کم تجربه و ارشد دیجیتال مارکتینگ ۷۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ درهم
مدیر دیجیتال مارکتینگ ۱۵۰۰۰ درهم
کارشناس محتوا ۵۰۰۰ الی ۹۰۰۰ درهم
مدیر سئو ۱۳۰۰۰ الی ۱۹۰۰۰ درهم
کارشناس سئو ۱۳۰۰۰ درهم
مدیر بازاریابی محتوا ۷۰۰۰ الی ۱۱۰۰۰ درهم
کارشناس شبکه‌های اجتماعی ۱۵۰۰۰ درهم
مشاغل بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در امارات
کار در امارات

مشاغل عکاسی، نویسندگی و طراحی در امارات

مشاغلی همچون طراحی، عکاسی و نویسندگی شغل‌های آمیخته با هنر و خلاقیت هستند و در کشور امارات بسیار مورد توجه قرار دارند. شرکت‌ها و آژانس‌های مختلفی در این کشور دایر هستند که برای خدمات خود به نویسندگان و عکاسان خلاق و گرافیست‌های حرفه‌ای نیاز دارند.

عناوین شغلی و متوسط درآمد ماهیانه افراد در این حوزه را در ادامه برای شما آماده کرد‌ه‌ایم.

تصویرگر ۱۵۰۰۰ درهم
مشاور هنری با سابقه ۸ سال به بالا ۲۴۰۰۰ درهم
مشاور هنری با سابقه ۰ الی ۵ سال ۱۴۰۰۰ درهم
گرافیست با سابقه ۲ الی ۵ سال ۶۴۴۰ الی ۸۶۰۰ درهم
عکاس ارشد با سابقه ۱ الی ۵ سال ۲۰۰۰ الی ۷۵۰۰ درهم

کار در امارات با جای خواب

اگر قصد دارید به عنوان نیروی کار در امارات مشغول به کار شوید، باید حتما به داشتن محلی برای اقامت توجه داشته باشید. اگر قرار است به این کشور رفته و برای مدت طولانی یا حتی همیشه در آن جا زندگی کنید، باید از قبل محل اقامت خود را مشخص کنید.

در این باره جالب است بدانید برخی از کارفرما‌ها و مراکزی که درخواست نیروی کار در امارات می‌دهند به طور رایگان محلی را به منظور اقامت کارکنان خود در نظر می‌گیرند و این موضوع برای اغلب کسب‌وکارها در امارات و دبی صدق می‌کند. این موضوع می‌تواند تا حد زیادی روی هزینه زندگی شما در امارات تأثیرگذار باشد.

حتی در برخی موارد کارفرمایی که محل اقامت رایگان به کارمندان خود اختصاص می‌دهد، به تأمین مخارج روزمره همچون رفت‌وآمد و خوردوخوراک کارمندان نیز می‌پردازد؛ البته پیش از آغاز کار لازم است این قبیل موضوعات را با کارفرمای خود مطرح کنید.

کار در امارات با جای خواب
کار در امارات

حقوق مشاغل در امارات متحده عربی

میزان حقوق و مزایای هر شغل اولین فاکتوری است که در زمان پیدا کردن کار در امارات به آن توجه خواهید کرد. امارات کشور ثروتمندی است و در صورتی که تخصص کافی در زمینه شغلی خود داشته باشید، حقوق بالایی دریافت می‌کنید.

در سال‌های اخیر، آمار مهاجرت ایرانیان به امارات به دلیل درآمد بالای مشاغل در این کشور افزایش زیادی داشته است. شرایط، میزان تخصص و مدرک تحصیلی شما بر درآمدتان تأثیر می‌گذارند. بهتر است بدانید که کشور امارات، قانونی برای حداقل حقوق پرداختی تعیین نکرده است.

میانگین حقوق در امارات حدود 21.500 درهم (5853 دلار) است. این رقم در مقایسه با کشورهای اروپایی بالاتر و نسبت به کشورهای توسعه یافته‌ای مانند آمریکا کمتر است؛ اما به این نکته توجه کنید که هزینه زندگی در امارات حدود 15 درصد کمتر از هزینه زندگی در آمریکا است.

بهترین شهر امارات برای کار

به طور کلی دبی بهترین شهر کشور امارات متحده عربی برای پیدا کردن کار محسوب می‌شود؛ زیرا یکی از مهم‌ترین قطب‌های تجاری در جهان بوده و رشد قابل توجهی در سال‌های اخیر داشته است. از این رو می‌توان گفت که بهترین شهر برای کار در امارات است.

تولید ناخالص داخلی دبی حدود 350 میلیارد دلار است و همین موضوع، فرصت‌های شغلی متعددی را برای شهروندان و مهاجران ایجاد می‌کند. خدمات، گردشگری، صنعت پتروشیمی و ساخت و ساز از مهم‌ترین صنایع دبی برای پیدا کردن شغل مورد نظر شما هستند.

بعد از دبی، ابوظبی نیز برای کار در کشور امارات مناسب است؛ اما فرصت‌های شغلی کمتری را با شرایط خاص ارائه می‌دهد. در نتیجه توصیه می‌کنیم که اگر در زمینه کاری خود مهارت لازم را دارید و متخصص هستید، دبی را که گزینه ایده‌آلی جهت کار در امارات برای ایرانیان است، انتخاب کنید.

نرخ بیکاری در کشور امارات

آیا می‌دانید که امارات جزو 30 کشور برتر دنیا از لحاظ نرخ پایین بیکاری است؟ با این اوصاف می‌توان درک کرد که چرا مهاجران برای پیدا کردن کار به امارات هجوم می‌آورند و 80 درصد از جمعیت شهری مانند دبی را مهاجران خارجی تشکیل می‌دهند.

برای مثال، نرخ بیکاری کشور امارات که در سال 2023 اعلام شد، 6 درصد بود؛ این رقم در مقایسه با نرخ بیکاری ایران، رقم بسیار مناسبی است. تعداد افراد شاغل در امارات نیز به 6 میلیون و 550 هزار نفر رسیده و این ارقام نشان می‌دهند که کار در امارات متحده عربی گزینه بسیار مناسبی برای ایرانیان و مهاجران دیگر کشورها است.

دستیابی به موقعیت‌های طلایی کار در امارات با مندوبی

اگر سردرگم هستید که از چه طریقی باید برای یافتن کار در امارات اقدام کنید و آیا حرفه شما در امارات بازار کار دارد یا خیر، تیم حرفه‌ای و باسابقه مندوبی از صفر تا صد کاریابی در امارات در کنار شما خواهد بود. شما می‌توانید کلیه سؤالات و ابهامات خود را با مشاوران کاربلد تیم ما در میان گذاشته و در سریع‌ترین زمان راهی امارات شوید.

فرقی نمی‌کند هدف شما یافتن کار مهندسی در امارات باشد یا شناخت شرایط کار پرستاری در امارات به‌هرحال تیم مندوبی با تکیه بر سال‌ها تجربه در این زمینه آماده است تا در کلیه مراحل اخذ ویزای کار در امارات، دریافت گواهی هایی مانند گود استندینگ و… همراه شما باشد تا به دنبال زندگی راحت به امارات مهاجرت کنید.

سخن پایانی

رونق شغلی در امارات در سال‌های اخیر سبب شده است نه تنها شرایط مناسبی برای درآمدزایی مردم بومی‌ در این کشور فراهم شود؛ بلکه هر ساله تعداد زیادی از افراد جویای کار از سراسر دنیا به خصوص ایران این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کنند.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهید در بازار کار امارات مشغول به کار شده و از حقوق و مزایای بالا بهره‌مند شوید، ما در این مطلب به هرآنچه لازم است درمورد کار در امارات، شرایط کار در امارت برای ایرانیان و اینکه چگونه در امارات کار پیدا کنیم پرداختیم.

 

سؤالات متداول

۱. آیا می‌توان با کار در امارات اقامت دائم دریافت کرد؟

امارات به افراد خارجی اقامت دائم نمی‌دهد و شانس آن بسیار پایین بوده و تنها می‌توانید اقامت ۵ یا ۱۰ ساله دریافت کنید.

۲. اقامت پزشکان در امارات چند ساله است؟

پزشکان می‌توانند اقامت ۱ الی ۲ ساله امارات را دریافت کرده و آن را تمدید کنید.

۳. پردرآمدترین شغل‌ها در امارات کدام‌اند؟

مشاغل حوزه پزشکی، برنامه نویسی، املاک و مستغلات، مدیریتی و غیره از مشاغل پردرآمد این کشور هستند.

 

خدمات اصلی مندوبی گروپ
ثبت شرکت در دبی
مهاجرت به دبی 
اخذ اقامت امارات
اخذ اقامت دبی
خرید ملک در دبی
کاریابی در امارات
سرمایه گذاری در امارات
ثبت شرکت در امارات 
 ویزا برای کار در امارات 
ویزای امارات

 

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *