اقامت امارات

اقامت امارات


شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

جدیدترین شرایط اخذ اقامت امارات متحده عربی

آیا به دنبال اقامت امارات در سریع‌ترین زمان ممکن هستید؟ امروزه اخذ اقامت کشور امارات به یکی از چالش های بزرگ مهاجرت تبدیل شده و با سخت گیری‌های زیادی همراه است؛ اما دولتمردان، سیاست‌های جدیدی را اتخاذ کرده‌اند که در آن به جذب سرمایه گذار، کارآفرین یا کارگر عادی می‌پردازند.

مهاجرت به کشور امارات یکی از پرطرفدارترین بحث‌های این روزها است. اگر به دنبال اقامت در امارات هستید، لازم است بدانید که روش‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارند که ما برای راهنمایی شما تمامی جزئیات این کار را در اختیارتان قرار می‌دهیم؛ پس همراه ما باشید.

مزایای اخذ اقامت امارات

با توجه به امکانات و تعریف‌هایی که درباره کشور امارات متحده عربی شنیده می‌شوند، بدون شک مزایای زندگی در این کشور فراوان هستند و به معایب ناچیز آن می‌ارزند. رفاه اولین عنصر خوشبختی است که هر شهروندی به آن نیاز دارد و ساکنان امارات در رفاه کامل زندگی می‌کنند.

حمل و نقل سیستمی است که با آن تا آخر عمر سروکار داریم و کیفیت پایین آن باعث هدر رفتن وقت و انرژي انسان می‌شود؛ اما سیستم حمل و نقل امارات از مناسب‌ترین و پیشرفته‌ترین متریال استفاده کرده که شهروندان رضایت کاملی از آن دارند.

امنیت یک کشور چه تأثیری در انتخاب شما برای مهاجرت دارد؟ قطعاً این را می‌دانید که امنیت در انتخاب و زندگی شما تأثیری بسیاری دارد. کشور امارات از جمله کشورهایی است که آمار جرم و جنایت بسیار پایینی دارد و برای کسانی که قانون را زیر پا می‌گذارند، مجازات سختی در نظر می‌گیرد.

آیا سیستم آموزشی برای شما اهمیت ندارد؟ اگر خودتان قصد تحصیل یا فرزندان محصل دارید، حتماً این نکته را در تصمیم خود لحاظ کنید که امارات از سیستم آموزشی جدیدی استفاده می‌کند و سطح علمی مراکز آموزشی در بهترین شهرهای امارات برای تحصیل بالا است. مدرس‌های این مراکز از جدیدترین شیوه‌های تدریس استفاده می‌کنند.

شهروندان اماراتی از پرداخت مالیات معاف هستند. اگر با پرداخت مالیات مشکل دارید یا توان پرداخت آن را ندارید، بهتر است از این موضوع اطلاع داشته باشید که امارات مالیات بر درآمد ندارد.

برخی دیگر از فواید اقامت امارات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • فرصت‌های شغلی زیاد
 • رشد اقتصادی بالا
 • زیرساخت‌های مدرن
 • امکان پیشرفت کاری
 • سرمایه‌گذاری‌های کلان با سود بالا
 • تکنولوژی‌های پیشرفته برای زندگی راحت

معایب اخذ اقامت امارات

اگر قصد مهاجرت به امارات را دارید، تصور نکنید که امارات کشوری بدون دغدغه است و شما با هیچ چالشی روبه‌رو نخواهید شد. هر کاری از مزایا و معایبی تشکیل می‌شود که شما باید به هر دوی آنها فکر کنید؛ اما قطعاً این موضوع را می‌دانید که زندگی در امارات چالش‌های بسیار کمتری دارد. این چالش‌ها عبارت‌اند از:

 • اقامت‌های کوتاه مدت
 • ساعات کاری زیاد
 • دشواری انجام کارهای اداری
 • هزینه بالای زندگی
 • آب و هوای گرم و شرجی
مزایای اقامت در امارات معایب اقامت در امارات
سطح رفاه بالا اقامت‌های کوتاه مدت
سیستم حمل و نقل خوب ساعات کاری زیاد
امنیت بالا دشواری انجام کارهای اداری
سیستم آموزشی پیشرفته هزینه بالای زندگی
سطح علمی بالا آب و هوای گرم
عدم پرداخت مالیات
رشد اقتصادی بالا
فرصت‌های شغلی متنوع
زیرساخت مدرن
امکان پیشرفت کاری
امکان سرمایه گذاری با سود کلان
معایب اخذ اقامت امارات
اقامت امارات

 

سؤالات متداول

۱. امنیت کشور امارات به چه صورت است؟

سطح امنیت امارات بسیار بالا است.

۲. ساعت کاری در امارات چقدر است؟

۸ ساعت بیشتر

۳. اقامت امارات چه معایبی دارد؟

ساعت کاری زیاد، هزینه زندگی بالا، آب و هوای گرم و اقامت‌های کوتاه مدت

 

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

انواع اقامت در امارات

قبل از آشنایی با قوانین و شرایط اخذ اقامت امارات بهتر است بدانید که این کشور دو نوع اقامت دارد که دائم و موقت هستند؛ اما این‌ها چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟ برای پاسخ به این سؤال باید روش مهاجرت خود را به امارات مشخص کرده و بعد ببینید که مشمول کدام یک از این اقامت‌ها خواهید شد.

اقامت دائم امارات

شاید تصور کنید که امارات هم مانند کشورهای اروپایی یا کشورهای استرالیا، کانادا و… به مهاجران اقامت دائم می‌دهد؛ اشتباه نکنید! امارات متحده عربی علاقه‌ای به ارائه اقامت دائم، شهروندی و پاسپورت به مهاجران ندارد و دریافت اقامت دائم این کشور تقریباً غیرممکن است.

تنها روشی که احتمال دارد شانس شما را برای دریافت اقامت دائم امارات بالا ببرد، ازدواج با مردان اماراتی است که این روش هم با قوانین سختگیرانه‌ای همراه است و هر کسی نمی‌تواند از طریق ازدواج به اقامت دائم و شهروندی برسد.

هر یک از روش‌های دیگر مهاجرت را برای دریافت اقامت امارات انتخاب کنید، اقامت 3 ساله این کشور را دریافت خواهید کرد و به طور مداوم و بر اساس قوانین باید آن را تمدید کنید. ویزای طلایی هم امکان اقامت 5 یا 10 ساله را طبق قوانین خاص به شما می‌دهد.

اقامت موقت امارات

ویزای 3 ساله یا همان ویزای موقت کشور امارات به روش‌های مختلفی مانند: تحصیل، کار، ثبت شرکت و… قابل دریافت است. اگر این نوع ویزا را اخذ کنید، شما و خانواده‌تان باید تا زمانی که قصد اقامت در این کشور را دارید، ویزای خود را بعد از پایان اعتبار تمدید کنید.

شرایط سنی دریافت ویزای موقت برای اقامت امارات 18 سال است و برای اخذ آن باید بررسی‌های امنیتی و آزمایش‌های پزشکی مورد نیاز را انجام دهید. البته تمدید ویزای موقت کشور امارات سخت نیست و شما می‌توانید با همین ویزا هم سال‌ها در امارات متحده عربی اقامت داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اقامت امارات

تکمیلی مدارک یکی از مهم‌ترین قدم‌های اقامت در کشور امارات است که اگر آن را تکمیل کنید، سریع‌تر روند اقامت کشور امارات شما انجام می‌شود. حالا آیا می‌دانید که چه مدارکی برای مهاجرت و اخذ ویزا لازم دارید؟ در ادامه مدارک مورد نیاز را نام می‌بریم:

 • پرداخت هزینه‌های ویزا
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • عکس‌های ۴×۳ رنگی متقاضی
 • پرداخت بیمه‌های سفر
 • انجام آزمایش‌های پزشکی
 • ارائه مدارک و گواهی تمکن مالی
 • اصل و کپی شناسنامه
 • کپی پاسپورت کفیل یا حامی اماراتی

روش های اخذ اقامت امارات

آیا فکر می‌کنید که فقط از یک روش می‌توان به اقامت در امارات دست یافت؟ راه اقامت کشور امارات بسیار گسترده است و شما می‌توانید از روش های متنوع، سرمایه گذاری در امارات تا ثبت شرکت یا خرید ملک، اقامت این کشور را به دست آورید. در ادامه درباره انواع روش های اخذ اقامت صحبت می‌کنم.

روش های اخذ اقامت امارات
اقامت امارات

 

اخذ اقامت امارات از طریق کار

امروزه اقامت کاری امارات اهمیت زیادی پیدا کرده و تأمین امنیت شغلی در این کشور بالا است. اولین نوع ویزای امارات، ویزای کاری است که دو نوع دارد. ویزای جستجوی کار و ویزای کاری دو نوع ویزای اشتغال به کار هستند.

ویزای جستجوی کار به این معنی است که تا اتمام تاریخ ویزا، متقاضی می‌تواند در جستجوی شغل موردنظر خود باشد و بعد از اینکه شغل دلخواه خود را پیدا کرد، اقدام به تمدید اقامت امارات دبی کند.

به این دلیل که ویزای جستجوی کار به ایرانی‌ها تعلق نمی‌گیرد، ایرانیان باید پیشنهاد شغلی (جاب آفر) داشته باشند. پیشنهاد شغلی از سمت شرکت یا کارفرمای اماراتی صادر می‌شود و بهتر است قبل از شروع کار از وزارت کار در امارات مجوزهای لازم را دریافت کنید.

اخذ اقامت امارات از طریق ویزای توریستی

آیا قصد دارید قبل از اینکه تصمیم قطعی خود را برای مهاجرت بگیرید، به کشور موردنظر سفر کنید و با قوانین زندگی در امارات آشنا شوید؟ شما می‌توانید از ویزای توریستی یا گردشگری امارات استفاده کنید. این ویزا در پروسه مهاجرت مانند همراه برای شما عمل می‌کند.

شما با کمک این ویزا می‌توانید راحت‌تر با فرهنگ و مردمان امارات آشنایی پیدا کرده و محیط کاری خود را ارزیابی کنید. در برخی مواقع شاید لازم باشد که مصاحبه کاری با کارفرما انجام دهید تا به نتیجه بهتری برسید؛ در نتیجه این ویزا می‌تواند در رسیدن به اقامت کشور امارات کمک فراوانی به شما بکند.

اخذ اقامت امارات از طریق ویزای توریستی
اقامت امارات

 

اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی یا ویزای دانشجویی یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌توانید با آن به ویزای اقامت امارات دست پیدا کنید. اگر قصد تحصیل در امارات را دارید، این روش برای شما جزو آسان‌ترین و امن‌ترین روش‌ها است که مزایای خوبی نیز دارد.

شما می‌توانید بعد از پذیرش از طرف دانشگاه‌های امارات، از طریق نامه پذیرش برای اقامت در امارات اقدام کنید. مدت زمان این اقامت بستگی به مدت زمان تحصیل شما دارد و کوتاه‌ترین آن ۱۲ ماه است.

یک موضوع جالب در دانشگاه‌های امارات این است که دانشگاه‌های دولتی مختص شهروندان اماراتی هستند و افراد غیربومی نمی‌توانند در آنجا تحصیل کنند؛ اما برای افراد غیربومی و خارجی دانشگاه‌های خصوصی و بین المللی وجود دارند.

یکی از شرایط مهاجرت تحصیلی، تسلط به یکی از زبان های عربی یا انگلیسی است. شما در پایه‌های مختلف تحصیلی می‌توانید به امارات مهاجرت کنید. هزینه تحصیل در پایه ابتدایی حدود ۵.۴۶۶ دلار تا ۷.۶۲۴ دلار و پایه دبیرستان از ۱۰.۹۸۲ دلار تا ۲۴.۵۰۶ دلار است.

اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج

اگر به دنبال اخذ اقامت امارات دبی هستید، یکی از راه‌های پیشِ روی شما ازدواج است. شما باید با یکی از تبعه‌های کشور امارات ازدواج کنید تا بتوانید برای اقامت اقدام کنید. البته شما باید واقعی بودن ازدواج و قصد خود را با ارائه مدارک لازم اثبات کنید، در غیر این صورت درخواست شما برای اقامت رد می‌شود.

در این نوع ازدواج اگر مرد اماراتی باشد و زن خارجی، بعد از گذشت ۳ سال از ازدواج و اثبات حقیقی بودن ازدواج، همسر اماراتی می‌تواند برای اخذ تابعیت و اقامت دائم امارات درخواست ارسال کند؛ اما اگر زن اماراتی باشد و مرد خارجی، تنها می‌تواند برای اقامت اقدام کند و تابعیت شامل این فرد نمی‌شود.

گاهی اوقات ممکن است که ازدواج به طلاق ختم شود و این امری طبیعی است؛ اما اگر ازدواج در امارات با شخص اماراتی به طلاق ختم شود و با فرد غیر اماراتی ازدواج کند، تابعیت دائم امارات برای او لغو می‌شود.

اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

اگر از تمکن مالی برخوردار هستید و می‌خواهید مهاجرت کنید، حتماً از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید. دولت امارات به دنبال جذب سرمایه گذارهای زیادی است تا کشور خود را توسعه دهد و در خاورمیانه حرفی برای گفتن داشته باشد.

سرمایه گذاری در دبی و شهرهای شیخ نشین دیگر امارات شامل بخش‌هایی می‌شود که عبارت‌اند از:

 • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت: فرایند ثبت شرکت برای اقامت امارات حدود یک ماه طول می‌کشد. مدت زمان ویزای این نوع ۲ الی ۳ساله و قابل تمدید است. رشته‌های بازرگانی، حرفه‌ای و صنعتی می‌توانند برای ثبت شرکت اقدام کنند.
 • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک: با خرید ملک به اقامت ۲ الی ۶ساله دست پیدا می‌کنید. با خرید ملک نمی‌توانید پاسپورت امارات داشته باشید یا کار کنید. مجاز به خرید زمین در مناطق آزاد امارات متحده هستید.
 • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی: مدت زمان ویزای کارآفرینی ۵ساله است و به ۵ میلیون درهم سرمایه نیاز دارد.
 • سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی: ویزای خود حمایتی مختص به بازنشستگان است؛ یعنی کسانی که حداقل ۵۵ سال به بالا هستند. تمکن مالی در این نوع سرمایه گذاری ضروری است. ویزاهای خود حمایتی ۵ساله و قابل تمدید هستند.

اولین مرحله در راه اندازی کسب و کار شما، ثبت شرکت در سازمان‌های مربوطه و اخذ کارت شرکت است. سپس تست پزشکی‌های مورد نیاز را انجام دهید. حضور شما در انجام تست پزشکی الزامی است؛ اما می‌توانید در حین ثبت شرکت حضور نداشته باشید.

تست پزشکی شما بعد از ۲۴ ساعت آماده می‌شود و باید برای انگشت نگاری اقدام کنید. کارت اقامت امارات شما بعد از یک هفته صادر می‌شود.

روش اقامت میزان سرمایه مدت اقامت شرایط موردنظر
ثبت شرکت ۱۰ میلیون درهم ۱۰ سال نیاز به شریک اماراتی
خرید ملک ۵ میلیون درهم ۵ سال عدم حق فروش تا ۳ سال
خود حمایتی ۲۰۰ هزار درهم ۵ سال و قابل تمدید مخصوص افراد بازنشسته
کارآفرینی ۵ میلیون درهم ۵ سال مخصوص کارآفرین
اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری
اقامت امارات

اخذ اقامت امارات از طریق تولد

برخی از افراد این سؤال را دارند که سیستم اقامت بعد از تولد کودک به چه صورت است؟ آیا تابعیت به آن‌ها تعلق می‌گیرد؟ سیستم اقامت کشور امارات برای تابعیت از خون تابعیت می‌کند؛ یعنی برای تابعیت تنها به دنیا آمدن فرزند در امارات دلیل محکمی نیست و تابعیت به او تعلق نمی‌گیرد.

 به کودکی که پدر و مادر نامعلومی دارد و به عبارتی بی‌سرپرست است، تابعیت امارات تعلق می‌گیرد. کودکی که والدین او اماراتی باشند نیز می‌تواند تابعیت امارات را بگیرد. در حالتی که پدر یک فرزند نامعلوم یا فراری است و مادر اماراتی دارد، می‌تواند برای تابعیت اقدام کند.

شرایط اقامت بعد از تولد کودک
پدر و مادر نامعلوم تابعیت داده می‌شود
پدر نامعلوم و مادر اماراتی تابعیت داده می‌شود
تولد فرزند در امارات تابعیت داده نمی‌شود

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

اخذ اقامت امارات از طریق ویزای طلایی

ویزای طلایی برای اقامت کشور امارات یکی از جدیدترین ویزاهایی است که به تازگی معرفی شده و مدت اعتبار آن از سایر ویزاها بیشتر است. ویزای طلایی مختص افراد خاصی نظیر سرمایه گذاران، دانشمندان، کارآفرینان و قهرمانان است.

با گلدن ویزای امارات، نیازهای تحصیلی، زندگی و کار متقاضی پشتیبانی می‌شوند و دیگر دغدغه هزینه‌های زندگی را نخواهند داشت. مدت اعتبار ویزای طلایی ۱۰ساله است و افراد به راحتی می‌توانند آن را تمدید کنند.

اخذ اقامت امارات از طریق ویزای طلایی
اقامت امارات

 

اخذ اقامت امارات از طریق پناهندگی

بسیاری از افراد و جوان‌های امروزی که شرایط و سرمایه مهاجرت از راه قانونی را ندارند، فکر پناهندگی به سر آن‌ها می‌زند؛ اما متأسفانه در کشور امارات از پناهندگان استقبال خوبی نمی‌کنند و قوانین حقوق بشر برای آن‌ها معنایی ندارد؛ به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از این راه برای اقامت امارات اقدام نکنید.

پناهندگان نمی‌توانند از حقوق ساده شهروندی در امارات برخوردار شوند و هیچ مسئولیتی در قبال پناهندگان را قبول نمی‌کنند. این دسته از افراد در امارات متحده وضعیت اجتماعی مطلوبی ندارند.

اخذ اقامت امارات از طریق هنر و ورزش

احتمالاً اسم اقامت ورزشی را شنیده‌اید که افراد ورزشکار و کسانی که سابقه ویژه هنری و فرهنگی دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند؛ اما این نوع اقامت در کشور امارات متحده عربی وجود ندارد.

امارات برنامه ریزی برای کار و محل زندگی این افراد انجام نداده است؛ اما کشورهای غربی همچون آمریکا و کانادا استقبال ویژه‌ای از افراد ورزشکار و هنرمند انجام می‌دهند و شرایط شغلی برای آن‌ها فراهم است؛ بنابراین امارات مقصد مناسبی برای این افراد نیست.

سؤالات متداول

۱. مدت اعتبار ویزای طلایی چقدر است؟

۱۰ سال و قابل تمدید

۲. بهترین روش اخذ اقامت امارات کدام است؟

ثبت شرکت

۳. سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در امارات چقدر است؟

۵ میلیون درهم

۴. ویزای خود حمایتی امارات چیست؟

ویزایی که مخصوص افراد بازنشسته بالای ۵۵ سال است.

 

قوانین و شرایط اخذ اقامت امارات

آیا می‌دانید برای اینکه واجد شرایط اقامت کشور امارات باشید، باید چه شرایط و قوانینی را رعایت کنید؟ قوانین اقامت امارات گاهی اوقات سخت‌گیرانه و در برخی مواقع آسان است. طبق قوانین جدید امارات دیگر برای ثبت شرکت نیازی به شریک بومی نیست و می‌توان مالکیت ۱۰۰درصد شرکت را به دست آورد.

همچنین استخدامی در دبی و شهرهای دیگری مانند ابوظبی و شارجه برای ایرانیان فراهم شده و شما می توانید از فرصت های متنوع کاری در این شهرها بهره مند شوید.

رئیس شرکت می‌تواند از هم‌وطنان خود برای کارهای شرکت استفاده کند و از این طریق اقامت ۱ساله به آن‌ها تعلق می‌گیرد. تمامی اقامت‌های امارات موقتی هستند و باید در زمان معین آن‌ها را تمدید کنید تا دوباره اجازه فعالیت در امارات را داشته باشید.

قوانین و شرایط اخذ اقامت امارات
اقامت امارات

 

دلایل ریجکت ویزای امارات

همیشه که نباید درباره مراحل اخذ ویزا صحبت کرد؛ در برخی مواقع نیاز است که درباره دلایل ریجکتی ویزا نیز صحبت کنیم تا از انجام آن‌ها دوری کنید. در ادامه چند مورد از دلایل ریجکت ویزا و اقداماتی که برای رفع ریجکتی باید انجام دهید را توضیح می‌دهیم.

تشابه اسمی

شاید فکر کنید که تشابه اسمی در ویزا مشکلی ندارد؛ اما بالعکس تشابه اسمی در ویزا باعث ریجکت شما و باطل شدن ویزا می‌شود. گاهی اوقات ممکن است که اسم شما با یک فرد خلافکار که در امارات سوءسابقه دارد، مشابه باشد. در این مواقع درخواست شما رد یا ویزا ریجکت می‌شود.

در مواقعی که ویزا به دلیل تشابه اسمی ریجکت شد، چه باید کرد؟ بهتر است در این لحظات در اسرع وقت به اداره پلیس مراجعه کنید تا احراز هویت برای شما انجام شود و این سوءتفاهم از بین رود.

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

زوج‌های زیر ۳۵ سال

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود، درخواست زوج‌های زیر ۳۵ سال مورد قبول واقع نشود، این است که فرزند ندارند. داشتن فرزند احتمال قبولی درخواست اقامت امارات شما را بالاتر می‌برد.

البته طبق آمارهای جدیدی که به دست آمده، گفته می‌شود که این محدودیت برای زوج‌ها برداشته شده است و می‌توانند برای دریافت ویزا اقدام کنند.

مردهای مجرد زیر ۵۰ سال

در سال‌هایی که کرونا اوج گرفته بود، به هیچ عنوان درخواست ویزای آقایان مجرد زیر ۵۰ سال قبول نشده و ویزای آن‌ها ریجکت می‌شدند. این دسته از مردها نمی‌توانستند به تنهایی برای ویزا اقدام کنند و ارائه مدارکی مبنی بر سند ازدواج ضروری بود.

البته بعد از پایان کرونا این قانون هم برداشته شد و آقایان بدون نیاز به حضور همسر می‌توانستند برای اقامت در کشور امارات درخواست خود را ارسال کنند و بعد از پایان اعتبار به آسانی تمدید اقامت امارات را انجام دهند.

سابقه ریجکتی ویزا

برخی از افراد گمان می‌کنند که اگر سابقه ریجکت ویزا داشته باشند، به هیچ عنوان نمی‌توانند برای ویزای امارات اقدام کنند؛ اما افرادی که در این موضوع سابقه دارند، باید بعد از اعلام ریجکتی ۱۴ روز کاری صبر کرده و سپس مجدداً برای ویزا درخواست خود را ارسال کنند.

اگر بلافاصله بعد از ریجکت شدن یا بعد از گذشت چند روز اقدام کنند، درخواست آن‌ها رد می‌شود؛ در نتیجه گذر زمان و صبر در این نوع چالش کارساز است.

اقامت در امارات بیشتر از اعتبار ویزا

اگر شما سابقه داشته باشید که بیشتر از اعتبار اقامت امارات در خاک کشور بمانید و بعد از پایان اعتبار ویزا کشور امارات را ترک نکنید، مشمول جریمه خواهید شد. این تخلف در سابقه شما ثبت می‌شود و اگر دوباره برای ویزا اقدام کنید، درخواست شما ریجکت می‌شود.

نحوه دریافت پاسپورت و اقامت امارات

احتمالاً بعد از اینکه با نحوه اقامت امارات آشنا شدید، در این فکر هستید که از نحوه دریافت پاسپورت و اقامت امارات نیز اطلاعاتی داشته باشید. بهتر است این موضوع را بدانید که سیاست‌های اعطای پاسپورت امارات بسیار سخت‌گیرانه است.

اغلب مجوزهای اقامتی امارات ۳ساله هستند و به راحتی تمدید می‌شوند؛ اما در کشور امارات چیزی به اسم اقامت دائم وجود ندارد؛ مگر در صورتی که اقامت‌های ۳ساله خود را به مدت ۳۰ سال تمدید کنید. البته شرایط خاصی برای ویزاهای پیدا کردن کار در دبی و ویزای طلایی در نظر گرفته شده اند.

ادعای دریافت اقامت کشور امارات در زمان کم، ادعای درست و سنجیده‌ای نیست؛ چون موانع زیادی وجود دارد؛ اما در تمدید اقامت امارات 2024 هیچ چالشی وجود ندارد و اگر شما قوانین امارات را رعایت کنید، با هیچ مانعی روبه‌رو نخواهید شد.

نحوه دریافت پاسپورت و اقامت امارات
اقامت امارات

 

هزینه اخذ اقامت در امارات

هزینه مهم‌ترین عامل در یک فرایند کاری است و قطعاً شما هم این موضوع را می‌دانید. هزینه‌های اخذ اقامت امارات با توجه به نوع ویزا متفاوت است. در جدول زیر لیستی از هزینه ویزاهای امارات آماده شده است که شما می‌توانید با توجه به نوع ویزای خود از هزینه آن مطلع شوید.

نوع ویزای امارات هزینه ویزای امارات
ویزای توریستی ۸۵۸.۹ درهم
ویزای کاری ۲۱ روزه ۴۵۵.۶۵ درهم
ویزای کاری ۱ماهه ۶۵۵.۶۵ درهم
ویزای کاری ۳ماهه ۹۵۵.۶۵ درهم
ویزای کاری ۶ماهه ۱۱۶۵.۵۵ درهم
ویزای کاری ۱ساله ۱۹۵۵.۶۵ درهم
ویزای بلندمدت ۸۳.۱۵ درهم

مدت زمان دریافت اقامت کشور امارات

مدت زمانی را که باید برای دریافت اقامت امارات خود منتظر بمانید، به روش مهاجرت و ارائه کامل مدارک شما بستگی دارد. به طور کلی فرایند درخواست و پردازش مجوز ورود شما به کشور امارات حدود 3 تا 20 روز کاری طول می‌کشد.

سابقه و مدارک شما بر کم یا زیاد شدن این مدت زمان تأثیر می‌گذارند و در صورتی که درخواست شما مشکلی نداشته و مدارک شما کامل باشند، بعد از مدت زمان ذکر شده می‌توانید در امارات اقامت داشته باشید. پس در ارائه مدارک خود و روش مهاجرتی که انتخاب می‌کنید، دقت کنید.

انجام تخصصی کارهای مهاجرتی با مندوبی

آیا همیشه در زندگی خود به دنبال یک مؤسسه مهاجرتی بودید که از هر لحاظ کامل باشد تا نیازهای شما را برطرف کند؟ مندوبی یکی از بهترین موسسه‌های مهاجرتی حال حاضر در ایران است که کارهای تخصصی اخذ اقامت، ثبت شرکت، تمدید ویزا و کارهای پاسپورت را انجام می‌دهد.

کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سؤالات شما در زمینه انواع مهاجرت کاری، تحصیلی، توریستی و سرمایه گذاری هستند و با توجه به میزان سرمایه و استعداد شما بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد می‌دهند.

 

سؤالات متداول

۱. چه کارهایی باعث ریجکتی ویزا می‌شود؟

تشابه اسمی، سابقه ریجکتی و ترک دیرهنگام خاک امارات بعد از پایان اعتبار ویزا

۲. هزینه ویزای کاری ۶ماهه امارات چقدر است؟

۱۱۶۵.۵۵ درهم

۳. چند روز بعد از ریجکت شدن ویزا برای اقامت امارات اقدام کنیم؟

 بعد از ۱۴ روز کاری

 

خدمات اصلی مندوبی گروپ
ثبت شرکت در دبی
مهاجرت به دبی 
ویزای امارات
اخذ اقامت دبی
خرید ملک در دبی
کاریابی در امارات
سرمایه گذاری در امارات
ثبت شرکت در امارات 
 ویزا برای کار در امارات 

 

شماره تماس مشاوره مهاجرت به امارات

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *